Regulamin Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego PERKOZ
 1. Informacje ogólne
 1. Ośrodek ma obowiązek zapewnić:
 1. Warunki do pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gości
 2. Bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o gościu
 3. Profesjonalną i uprzejmą obsługę
 4. Sprzątanie pokoju oraz niezbędne naprawy w pokoju podczas nieobecności gościa a w przypadku jego obecności, tylko wówczas tylko kiedy wyrazi na to zgodę
 1. Każdorazowo gość opuszczając pokój powinien sprawdzić zamknięcie drzwi a klucz pozostawić w recepcji.
 2. Osoby niezameldowane w Ośrodku mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 8.00 do 22.00.
 3. W Ośrodku obowiązuje cisza nocna od 22.00 do 7.00.Zachowanie Gości i osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 1. Zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek , kuchenek i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
 2. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez osoby wyjeżdżające zostaną odesłane na adres wskazany przez gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji hotel przechowa te przedmioty przez okres 3 miesięcy.
 3. Na terenie budynku Ośrodka obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 4. Parking dla Gości  jest darmowy, częściowo monitorowany i niestrzeżony, Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 1. Rezerwacje i zameldowanie gości
 1. Rezerwacji można dokonać :
 • pocztą e-mail
 • osobiście
 • telefonicznie 55 247 61 68, 55 247 60 25, 696034024
Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez Ośrodek PERKOZ zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
 1. Doba hotelowa w Ośrodku trwa od 13.00 do 10.00.
 2. Osoba dokonująca rezerwacji przed wysłaniem Formularza Rezerwacji zapoznaje się z Regulaminem Rezerwacji.
 3. Rezerwacji dokonuje się na osobę, która będzie dokonywać płatności.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu do 30% zaliczki za pobyt na konto Ośrodka.
 5. Nie wpłacenie zaliczki w określonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 6. Płatności zaliczki należy dokonać w czasie wskazanym przez osobę dokonującą rezerwacji. Do tego czasu rezerwacja pozostaje rezerwacją wstępną.
 7. W przypadku rezygnacji (również z przyczyn losowych i rodzinnych) rezerwującemu przysługuje zwrot zaliczki tylko w przypadku sprzedania pokoju.
 8. Ośrodek zastrzega sobie prawo nie potwierdzenia lub odwołania rezerwacji z przyczyn technicznych.
 9. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany numeru pokoju bez zmiany warunków rezerwacji  Ośrodek  zastrzega sobie prawo do przeniesienia Gościa do innego pokoju (zamiana pokoju) przestrzegając zasady niepogorszenia warunków pobytu (ten sam standard lub lepszy) z powodu awarii, remontów, zdarzeń losowych oraz pomyłek rezerwacyjnych.
 10. W przypadku odwołania rezerwacji przez Ośrodek wpłacona zaliczka zwracana jest na konto wskazanej osoby, która dokonała rezerwacji lub gotówką osobiście.
 11. Ośrodek nie bierze odpowiedzialności za zapytania o rezerwacje, które nie dotarły na jego adres.
 12. Ośrodek ma prawo do odmówienia zameldowania lub wymeldowania osobie, która rażąco narusza jego Regulaminy.
 13. Potwierdzona rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją na skutek wcześniejszego opuszczenia Ośrodka (bez względu na przyczynę) obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej wg pierwotnie zarezerwowanego i potwierdzonego terminu i okresu pobytu.
 14. Także nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 15. Niestawienie się Gościa w Ośrodku do godziny 10.00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji o fakcie późniejszego przybycia. W tym przypadku zaliczka wpłacona przy rezerwacji nie jest zwracana.
 16. Recepcja jest czynna całą dobę w sezonie letnim VI- IX. W pozostałych miesiącach wg ustaleń kierownika Ośrodka.
 17. Płatności pozostałej części opłaty ( po wpłacie zaliczki) za pobyt Goście dokonują bezpośrednio przy zakwaterowaniu lub nie później niż w dniu wyjazdu do śniadania.
 18. Płatność za pobyt bezzaliczkowy należy uiścić w dniu przyjazdu.
 19. Płatność za pobyt jest płatnością za usługę noclegową z wyżywieniem pełnym lub innym ustalonym w rezerwacji wstępnej. Dodatkowo nie odpłatnie Goście mogą korzystać z: parkingu, sali i placu zabaw, boisk i miejsca na grilla.,siłowni,rowerów, bilarda, tenisa stołowego, nordic walking.
 20. Dodatkowe opłaty są pobierane za saunę fińską. Opłata 35 zł / godzina - 1-4 osób.


 


 


 
Krynica Morska - Luty 2021 rok.REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAMI WARUNKI PRZYJĘCIA DO OŚRODKA PERKOZ

 

 1. Podstawowym warunkiem przyjęcia do Ośrodka Perkoz zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji i podanie jego rasy, gatunku. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt.

  2. W Ośrodku mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Ośrodek w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).

  3. W przypadku braku zgłoszenia przed przyjazdem do ośrodka pobytu ze zwierzęciemOśrodek może odmówić zakwaterowania i ma prawo zachować wpłaconą wcześniej zaliczkę.

  4. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem i okazaniem w momencie zakwaterowania jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami (szczególnie przeciwko wściekliźnie) i poświadczeniem odrobaczenia.

  5. W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie hotelu, nie przyjmujemy również ras uznawanych za agresywne, ani zwierząt agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

  6. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich Gości Ośrodka, zwierzę przebywając poza pokojem musi posiadać smycz, obrożę, kaganiec, ewentualnie klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.

  7. Dbając o bezpieczeństwo swoich Gości oraz mając na uwadze ewentualne alergie Gości na terenie ośrodka obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (jadalni,kawiarni,), rekreacyjnych ( sala kominkowa.sala zabaw dla dzieci) oraz na teren zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.

  8. Za pobyt z pupilem obowiązuje opłata od  30 zł do 50 zł za dobę.

  9. Pobyt z psem możliwy tylko w pokoju typu " standard".

   

   

  HAŁAS I ZAKŁÓCENIA

  1. Zwierzę przebywające na terenie ośrodka nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu innym, w szczególności w nocy.

  2. W przypadku powtarzających się skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

  3. W przypadku, gdy pracownicy Ośrodka będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Ośrodka , bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Ośrodka będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Ośrodek zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Ośrodka. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.

 

 

 

HIGIENA I CZYSTOŚĆ

1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim – zobowiązany jest do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu ośrodka - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym ośrodek. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

2. Prosimy o nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy. 3. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.

 

Ośrodek Wczasowy PERKOZ

Krynica Morska 2021r.

 

 
ul. Teleekspresu 1 (dawna Robotników), 82-120 Krynica Morska, tel. (55) 247-61-68, tel./fax. (55) 247-60-25, kom. 609 433 158, e-mail: perkoz@perkoz.com
© Copyright 2024