Regulamin Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego PERKOZ
 1. Informacje ogólne
 1. Ośrodek ma obowiązek zapewnić:
 1. Warunki do pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gości
 2. Bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o gościu
 3. Profesjonalną i uprzejmą obsługę
 4. Sprzątanie pokoju oraz niezbędne naprawy w pokoju podczas nieobecności gościa a w przypadku jego obecności, tylko wówczas tylko kiedy wyrazi na to zgodę
 1. Każdorazowo gość opuszczając pokój powinien sprawdzić zamknięcie drzwi a klucz pozostawić w recepcji.
 2. Osoby niezameldowane w Ośrodku mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 8.00 do 22.00.
 3. W Ośrodku obowiązuje cisza nocna od 22.00 do 7.00.
 4. Zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek , kuchenek i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
 5. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez osoby wyjeżdżające zostaną odesłane na adres wskazany przez gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji hotel przechowa te przedmioty przez okres 3 miesięcy.
 6. Na terenie budynku Ośrodka obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 1. Rezerwacje i zameldowanie gości
 1. Rezerwacji można dokonać :
 • pocztą e-mail
 • osobiście
 • telefonicznie 55 247 61 68, 55 247 60 25, 696034024
Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez Ośrodek PERKOZ zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
 1. Doba hotelowa w Ośrodku trwa od 13.00 do 10.00.
 2. Osoba dokonująca rezerwacji przed wysłaniem Formularza Rezerwacji zapoznaje się z Regulaminem Rezerwacji.
 3. Rezerwacji dokonuje się na osobę, która będzie dokonywać płatności.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu do 30% zaliczki za pobyt na konto Ośrodka.
 5. Nie wpłacenie zaliczki w określonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 6. Płatności zaliczki należy dokonać w czasie wskazanym przez osobę dokonującą rezerwacji. Do tego czasu rezerwacja pozostaje rezerwacją wstępną.
 7. W przypadku rezygnacji (również z przyczyn losowych i rodzinnych) rezerwującemu przysługuje zwrot zaliczki tylko w przypadku sprzedania pokoju.
 8. Ośrodek zastrzega sobie prawo nie potwierdzenia lub odwołania rezerwacji z przyczyn technicznych.
 9. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany numeru pokoju bez zmiany warunków rezerwacji .
 10. W przypadku odwołania rezerwacji przez Ośrodek wpłacona zaliczka zwracana jest na konto wskazanej osoby, która dokonała rezerwacji lub gotówką osobiście.
 11. Ośrodek nie bierze odpowiedzialności za zapytania o rezerwacje, które nie dotarły na jego adres.
 12. Ośrodek ma prawo do odmówienia zameldowania lub wymeldowania osobie, która rażąco narusza jego Regulaminy.
 13. Potwierdzona rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją na skutek wcześniejszego opuszczenia Ośrodka (bez względu na przyczynę) obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej wg pierwotnie zarezerwowanego i potwierdzonego terminu i okresu pobytu.
 14. Także nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 15. Niestawienie się Gościa w Ośrodku do godziny 10.00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji o fakcie późniejszego przybycia. W tym przypadku zaliczka wpłacona przy rezerwacji nie jest zwracana.
 16. Recepcja jest czynna całą dobę w sezonie letnim VI- IX. W pozostałych miesiącach wg ustaleń kierownika Ośrodka.
 17. Płatności pozostałej części opłaty ( po wpłacie zaliczki) za pobyt Goście dokonują bezpośrednio przy zakwaterowaniu lub nie później niż w dniu wyjazdu do śniadania.
 18. Płatność za pobyt bezzaliczkowy należy uiścić w dniu przyjazdu.
 19. Płatność za pobyt jest płatnością za usługę noclegową z wyżywieniem pełnym lub innym ustalonym w rezerwacji wstępnej. Dodatkowo nie odpłatnie Goście mogą korzystać z: parkingu, sali i placu zabaw, boisk i miejsca na grilla.,siłowni,rowerów, bilarda, tenisa stołowego, nordic walking.
 20. Dodatkowe opłaty są pobierane za saunę fińską. Opłata 35 zł / godzina - 1-4 osób.


 


 


 
Krynica Morska - Luty 2021 rok.REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAMI WARUNKI PRZYJĘCIA DO OŚRODKA PERKOZ

 

 1. Podstawowym warunkiem przyjęcia do Ośrodka Perkoz zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji i podanie jego rasy, gatunku. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt.

  2. W Ośrodku mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Ośrodek w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).

  3. W przypadku braku zgłoszenia przed przyjazdem do ośrodka pobytu ze zwierzęciemOśrodek może odmówić zakwaterowania i ma prawo zachować wpłaconą wcześniej zaliczkę.

  4. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem i okazaniem w momencie zakwaterowania jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami (szczególnie przeciwko wściekliźnie) i poświadczeniem odrobaczenia.

  5. W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie hotelu, nie przyjmujemy również ras uznawanych za agresywne, ani zwierząt agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

  6. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich Gości Ośrodka, zwierzę przebywając poza pokojem musi posiadać smycz, obrożę, kaganiec, ewentualnie klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.

  7. Dbając o bezpieczeństwo swoich Gości oraz mając na uwadze ewentualne alergie Gości na terenie ośrodka obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (jadalni,kawiarni,), rekreacyjnych ( sala kominkowa.sala zabaw dla dzieci) oraz na teren zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.

  8. Za pobyt z pupilem obowiązuje opłata od  30 zł do 50 zł za dobę.

  9. Pobyt z psem możliwy tylko w pokoju typu " standard".

   

   

  HAŁAS I ZAKŁÓCENIA

  1. Zwierzę przebywające na terenie ośrodka nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu innym, w szczególności w nocy.

  2. W przypadku powtarzających się skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

  3. W przypadku, gdy pracownicy Ośrodka będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Ośrodka , bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Ośrodka będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Ośrodek zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Ośrodka. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.

 

 

 

HIGIENA I CZYSTOŚĆ

1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim – zobowiązany jest do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu ośrodka - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym ośrodek. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

2. Prosimy o nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy. 3. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.

 

Ośrodek Wczasowy PERKOZ

Krynica Morska 2021r.

 

 
ul. Teleekspresu 1 (dawna Robotników), 82-120 Krynica Morska, tel. (55) 247-61-68, tel./fax. (55) 247-60-25, kom. 609 433 158, e-mail: perkoz@perkoz.com
© Copyright 2023